Vizyon

Zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikası ile bulunduğumuz sektörde en çok tercih edilen şirket olmaktır.

Misyon

İş arkadaşlarımızın ve tedarikçilerimizin katkısıyla,etik değerlerden asla taviz vermeden,sektördeki lider firmaların ürünlerini en uygun fiyata müşterilerimizle buluşturmak.

Tarihimiz

1963 Yılında Ankara Samanpazarı’nda İşyerimiz de Sabun ve Ayçiçek Yağı Toptancılığı İle Başladığımız tTicaret Hayatımıza,

HAKKIMIZDA

Ortak Pazar Limited Şirketi olarak güvendiğimiz kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sizlere ulaştıracağımız her bir ürünü  dikkatle kontrolden geçirerek, kalite standartlarımıza uygunluğunu kontrol ediyoruz. Kalite ve ayrıntılara olan bu dikkatimiz, ürünlerimize daha fazla güvenmemize ve daha fazla garanti verebilmemize olanak veriyor.

  1963 yılında başladığımız toptancılık serüvenimizle geçen yıllar, bize tüm ürünlerimizle ilgili hatırı sayılır tecrübe getirdi. Bu başarımız kalite, uygun fiyat, yüksek müşteri memnuniyeti ve sıkı sıkıya bağlı olduğumuz ticaret ahlakımız sayesinde oluşmuş tecrübelerimizden gelmektedir.

  Ortak Pazar Ltd. olarak temizlik ürünlerinden ,gıda ürünlerine  ürünlerine kadar çok geniş  bir ürün yelpazesine sahibiz. Siz saygıdeğer müşterilerimizin her türlü  ihtiyacınızı karşılamak için gece gündüz çalışmaktayız.